Uzasadnienie
B. S. i M. B. wniosły 26 czerwca 2015 r. skargę na wskazane w sentencji postanowienie, które doręczono im 18 maja 2015 r.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje.
Skarga podlega odrzuceniu z uwagi na wniesienie jej po terminie.
Zgodnie z art. 53 § 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), zwanej dalej "P.p.s.a.", skargę wnosi się w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia skarżącemu rozstrzygnięcia w sprawie.
W związku z tym, że zaskarżone postanowienie zostało doręczone Skarżącym 18 maja 2015 r., trzydziestodniowy termin do wniesienia skargi upłynął 17 czerwca 2015 r. (środa). Skarga zaś została wniesiona dopiero 26 czerwca 2015 r. - po upływie terminu przewidzianego do jej wniesienia. W skardze nie zawarto wniosku o przywrócenie terminu do jej wniesienia.
Stosownie do art. 58 § 1 pkt 2 P.p.s.a. skarga wniesiona po upływie terminu do jej wniesienia podlega odrzuceniu przez Sąd.
W związku z powyższym Sąd odrzucił skargę na podstawie art. 58 § 1 pkt 2 i art. 58 § 3 w zw. z art. 53 § 1 P.p.s.a.