Uzasadnienie
Pismem z dnia [...] maja 2009 r. skarżący S. L., B. T., R. P., J. L., S. L. i M. D. wnieśli do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę na decyzję na decyzję Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dnia [...] kwietnia 2009 r. nr [...].
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Skarga R. P., J. L. i M. D. podlega odrzuceniu.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania, nie uiszczono należnego wpisu.
Skarżący nie uiścili opłaty sądowej przy wniesieniu skargi. Sąd pismami z dnia 22 grudnia 2009 r., w wykonaniu zarządzenia Przewodniczącej Wydziału IV z dnia 18 grudnia 2009 r., wezwał skarżących R. P., J. L. i M. D. do uiszczenia wpisu od skargi w kwocie 200 zł, w terminie 7 dni od otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
Powyższe wezwania, jak wynika ze zwrotnych potwierdzeń odbioru, zostały doręczone skarżącym w dniu 28 grudnia 2009 r. Termin do uiszczenia wpisu sądowego upłynął zatem dnia 4 stycznia 2010 r.
Z informacji Oddziału Finansowo - Budżetowego Sądu z dnia 1 kwietnia 2010r. wynika, że w zakreślonym terminie skarżący nie uiścili należnego wpisu.
W tym stanie rzeczy na podstawie art. 220 § 3 powołanej ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, należało orzec jak w sentencji.