Uzasadnienie
Prawomocnym postanowieniem Sądu z dnia 19 kwietnia 2010 r. odmówiono stronie skarżącej przyznania prawa pomocy (k. 73 i 88).
Zarządzeniem z dnia 20 września 2010r. wezwano skarżącego do uiszczenia wpisu od skargi w kwocie [...] zł. w terminie 7 dni od doręczenia pisma pod rygorem jej odrzucenia. Wezwanie to doręczono skarżącemu na adres podany w skardze jako adres do korespondencji, w dniu 28 września 2010 r. – k. 100 akt sądowych.
W wyznaczonym 7 dniowym terminie skarżący nie uiścił przedmiotowego wpisu.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył co następuje
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) skarga, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd. W niniejszej sprawie termin do uiszczenia wpisu upłynął w dniu 5 października 2010 r. W zakreślonym terminie wpis nie został opłacony.
W przypadku nieuiszczenia wpisu w określonym terminie skarga podlega odrzuceniu na podstawie art. 220 § 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wobec czego Sąd orzekł jak w sentencji postanowienia.