Uzasadnienie
Pismem z dnia 9 lipca 2012 r. E. L., J. L., J. L. wnieśli zażalenie na postanowienie Wydziału VII Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 27 czerwca 2012 r.
Zgodnie z zarządzeniem z dnia 23 lipca 2012 r. E. L., J. L., J. L. zostali wezwani do uiszczenia solidarnie wpisu sądowego od zażalenia w kwocie 100 złotych - w terminie 7 dni - pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Jak wynika ze zwrotnych potwierdzeń odbioru znajdujących się w aktach sprawy, powyższe wezwania zostały skutecznie doręczone w dniu 31 lipca 2012 r., a zatem ostatni dzień terminu do uiszczenia wpisu sądowego od skargi przypadł na dzień 7 sierpnia 2012 r.
Po sprawdzeniu w rejestrze opłat sądowych ustalono, że do dnia 10 lipca 2013 r. nie zindentyfikowano wpłaty od niniejszej sprawy.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Stosownie do art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2012 r., poz. 270 ze zm. dalej – p.p.s.a.) skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis podlegają odrzuceniu przez Sąd.
W niniejszej sprawie strony E. L., J. L., J. L. nie uiścili solidarnie wpisu sądowego od zażalenia, pomimo upływu wyznaczonego terminu.
Z tych przyczyn, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a. orzekł jak w sentencji.