Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego z dnia 3 stycznia 2013 r. wezwano stronę skarżącą do wykonania zarządzenia z dnia 25 maja 2012 r. wzywającego do uiszczenia wpisu od zażalenia w kwocie 100,00 zł. w terminie 7 dni od doręczenia pisma pod rygorem odrzucenia. Wezwanie to doręczono stronie skarżącej na adres podany w skardze jako adres do korespondencji, w dniu 14 stycznia 2013 r. – k. 315 akt sądowych.
W wyznaczonym 7 dniowym terminie strona nie uiściła przedmiotowego wpisu.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył co następuje
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270) zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd. W niniejszej sprawie termin do uiszczenia wpisu upłynął w dniu 21 stycznia 2013 r. W zakreślonym terminie wpis nie został opłacony.
W przypadku nieuiszczenia wpisu w określonym terminie zażalenie podlega odrzuceniu na podstawie art. 220 § 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wobec czego Sąd orzekł jak w sentencji postanowienia.