Uzasadnienie
Skarżący został wezwany do uiszczenia uzupełniającego wpisu od skargi w kwocie 100 zł. Termin dokonania tej czynności mijał z dniem 10.10.2014 r. Strona wniosła pismem z dnia 14.10.2014 r. o przywrócenie terminu do uiszczenia tego wpisu.
Postanowieniem z dnia 24.10.2014 r. tutejszy Sąd odmówił stronie przywrócenia terminu do uiszczenia uzupełniającego wpisu od skargi.
Zażalenie na to postanowienia zostało oddalone na mocy postanowienia NSA z dnia 12.03.2015 r.
Ostatecznie uzupełniający wpis od skargi nie został uiszczony w wymaganym terminie i dlatego na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. 2012, poz. 270) Sąd orzekł o odrzuceniu skargi.