Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału I z dnia 29 września 2010 r. skarżąca została wezwana do uiszczenia wpisu od skargi kasacyjnej, od wyroku z dnia 29 stycznia 2009 r., sygn. I SA/Rz 621/08, w kwocie 400 zł, w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia skargi kasacyjnej. Odpis zarządzenia został doręczony pełnomocnikowi skarżącej w dniu 6 października 2010 r. Termin do uiszczenia skargi upłynął z dniem 13 października 2010 r. Wpis nie został uiszczony w zakreślonym terminie.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi /Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm., zwanej dalej: P.p.s.a./ skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Mając na uwadze powyższe Sąd, na podstawie art. 220 § 3 P.p.s.a., odrzucił skargę kasacyjną.