Uzasadnienie
Pismem z dnia 19 października 2006 r. skarżąca spółka została wezwana do usunięcia braków skargi, w terminie siedmiu dni pod rygorem jej odrzucenia, stwierdzonych w zarządzeniu Przewodniczącego Wydziału z dnia 17 października 2006 r. w postaci podania wartości przedmiotu zaskarżenia oraz złożenia dokumentu określającego umocowanie do reprezentowania strony skarżącej – aktualnego odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego. Wezwanie zostało doręczone skarżącej w dniu 23 października 2006 r. Termin do uzupełnienia braków upływał z dniem 30 października 2006 r. Strona uzupełniła braki w dniu 31 października 2006 r., a więc jeden dzień po terminie.
Termin do uzupełnienia braków formalnych jest terminem ustawowym, co oznacza, że dokonanie czynności z jego uchybieniem skutkuje bezskutecznością czynności zgodnie z art. 85 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.).
Z tych względów, Sąd na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 wskazanej wyżej ustawy o postępowaniu przed sądami administracyjnymi odrzucił skargę.