Uzasadnienie
Pismem z dnia 22 grudnia 2005r. Sąd wezwał skarżącego do uzupełnienia braków formalnych skargi przez podanie wartości przedmiotu zaskarżenia - w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie to zostało skutecznie doręczone 27 grudnia 2005r. Termin do uzupełnienia braków formalnych skargi upływał z dniem 03 stycznia 2006r. Wobec bezskutecznego upływu zakreślonego przez Sąd terminu do uzupełnienia braków formalnych skargi, zaszły przesłanki do jej odrzucenia albowiem zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie uzupełniono jej braków formalnych.
Mając powyższe na uwadze, na podstawie w/w przepisu orzeczono jak w sentencji postanowienia.
Pouczenie
Od powyższego postanowienia przysługuje skarga kasacyjna wniesiona do Naczelnego Sądu Administracyjnego, w terminie 30 dni od daty doręczenia postanowienia za pośrednictwem tutejszego Sądu.
Skarga kasacyjna powinna być sporządzona przez pełnomocnika będącego: adwokatem, radcą prawnym lub doradcą podatkowym.