Uzasadnienie
Pismem z dnia [...] 2006r. Sąd wezwał Stowarzyszenie [..] z/s w T. do uzupełnienia braków formalnych skargi przez złożenie dokumentu, z którego wynikałoby upoważnienie do podpisania skargi (odpis umowy spółki, wyciąg z rejestru sądowego, statut) - w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania pod rygorem odrzucenia skargi. Pismo zostało doręczone Stowarzyszeniu w dniu 10 maja 2006r. Termin do uzupełnienia braków formalnych skargi upłynął więc w dniu 17 maja 2006r. W wyznaczonym terminie, ani do chwili wydania postanowienia braki formalne skargi nie zostały usunięte.
Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, póz. 1270 ze zm.) Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie uzupełniono jej braków formalnych w terminie.
Mając powyższe na uwadze Sąd orzekł, jak w sentencji postanowienia.