Uzasadnienie
Zarządzeniem z dnia 26 marca 2007r. Sąd wezwał skarżącego T. S. do uzupełnienia braku formalnego skargi przez udokumentowanie w terminie 7 dni daty dokonania wpłaty wpisu sądowego w wysokości 280 zł w Agencji Pośrednictwa Finansowego Skarbonka R. D. pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie to zostało skutecznie doręczone 30 marca 2007r. Termin do uzupełnienia braku formalnego skargi upływał z dniem 06 kwietnia 2007r.
Zarówno w wyznaczonym terminie jak i do dnia wydania przedmiotowego postanowienia brak formalny nie został uzupełniony.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył, co następuje
Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie uzupełniono jej braków formalnych w wyznaczonym terminie. Terminów ustawowych, a taki charakter ma siedmiodniowy termin do uzupełnienia braków formalnych skargi, Sąd nie może przedłużać ani skracać.
W przedmiotowej sprawie zachodzi ww. przesłanka.
Mając na uwadze powyższe okoliczności Sąd skargę odrzucił, zarządzając przy tym o kosztach na podstawie art. 232 § 1 pkt 1 lit. a ustawy.