Uzasadnienie
Pismem z dnia 24 marca 2006r. Sąd wezwał pełnomocnika skarżącego – radcę prawnego R. G. do uzupełnienia braku formalnego skargi przez jej podpisanie, ewentualnie nadesłanie podpisanego jej odpisu w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania pod rygorem odrzucenia skargi. Doręczenia wezwania dokonano w dniu 11 kwietnia 2006r. Pismem z dnia 10 maja 2006r. wezwano osobiście skarżącego do usunięcia braku formalnego skargi. Wezwanie to zostało skutecznie doręczone 15 maja 2006r. Termin do uzupełnienia braku formalnego skargi upływał z dniem 22 maja 2006r. W wyznaczonym terminie, brak formalny skargi nie został usunięty zarówno przez pełnomocnika skarżącego jak i przez niego samego.
Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania nie uzupełniono jej braków formalnych w zakreślonym terminie.
Mając powyższe na uwadze, na podstawie w/w przepisu orzeczono jak w sentencji postanowienia.
Pouczenie
Od powyższego postanowienia przysługuje skarga kasacyjna wniesiona do Naczelnego Sądu Administracyjnego, w terminie 30 dni od daty doręczenia postanowienia za pośrednictwem tutejszego Sądu.
Skarga kasacyjna powinna być sporządzona przez pełnomocnika będącego: adwokatem, radcą prawnym lub doradcą podatkowym.