Orzeczenia i interpretacje
Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.
Wyszukiwanie zaawansowane
Operatory w polu wyszukiwania
Bez operatorów szukamy po znaczeniu słów, z odmianą; sygnaturę rozpoznajemy sami. Z operatorem wymagamy wszystkich pozostałych słów.
"urlop na żądanie"- dokładna fraza
"odmowa urlopu"~3- słowa najwyżej 3 wyrazy od siebie
odmowa OR przesunięcie- którekolwiek ze słów (także
LUB) -macierzyński- bez tego słowa (także
NIE macierzyński) podat*- słowa o tym początku: podatek, podatnik, podatkowy
VIII Pa 42/19- sygnatura, cała albo jej część
Operatory słowne tylko wielkimi literami: „nie” i „lub” pisane małymi to zwykłe słowa pytania.
- Postanowienie WSA w Lublinie z 14 listopada 2018 r., III SA/Lu 662/17
…sąd.) i jak wynika z zarządzenia Przewodniczącego Wydziału III WSA w Lublinie z dnia 19 października 2018 r. pozostało bez odpowiedzi. Nienadesłanie żądanych dokumentów uniemożliwiło referendarzowi ustalenie, jaka jest aktualna, rzeczywista sytuacja finansowa spółki, a w konsekwencji ocenę możliwości płatniczych…
CBOSA - Postanowienie WSA w Lublinie z 25 kwietnia 2018 r., III SA/Lu 662/17
…Wezwanie powyższe zostało doręczone stronie 17 marca 2018 r. i pozostało bez odpowiedzi. Wobec niezłożenia wniosku o przyznanie prawa pomocy na urzędowym formularzu, referendarz sądowy zarządzeniem z 10 kwietnia 2018 r. pozostawił wniosek spółki bez rozpoznania.
CBOSA - Postanowienie WSA w Lublinie z 10 października 2018 r., III SA/Lu 662/17
Sentencja Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie w składzie następującym: Przewodniczący: sędzia WSA Ewa Ibrom po rozpoznaniu w dniu 10 października 2018 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy ze skargi "A. " Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w L. na decyzję Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji…
CBOSA - Postanowienie WSA w Lublinie z 12 września 2018 r., III SA/Lu 662/17
…Wezwanie wraz z formularzem "PPPr" doręczono skarżącej w dniu 17 marca 2018 r. Termin do wykonania wezwania upływał w dniu 24 marca 2018 r., a jako, że jest to dzień wolny od pracy, to ostatni dzień terminu – zgodnie z art. 83 § 2 p.p.s.a. – przypadł na dzień 26 marca 2018 r. (poniedziałek).
CBOSA - Postanowienie WSA w Lublinie z 12 września 2018 r., III SA/Lu 662/17
Sentencja Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie w składzie następującym: Przewodniczący: sędzia WSA Jadwiga Pastusiak po rozpoznaniu w dniu 12 września 2018 r. na posiedzeniu niejawnym sprawy ze skargi "A. Z." Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w L. na decyzję Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji…
CBOSA