Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane
Wyczyść filtry

4 dokumenty dla „II SO/Kr 21/09”

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Postanowienie WSA w Krakowie z 8 stycznia 2010 r., II SO/Kr 21/09

    Sentencja Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie w składzie następującym: Przewodniczący: Sędzia WSA Renata Czeluśniak po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym sprzeciwu P. B. od zarządzenia referendarza sądowego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie z dnia 15 września 2009 r. w dniu 8 stycznia 2010 r. w…

    CBOSA
  2. Postanowienie WSA w Krakowie z 5 listopada 2010 r., II SO/Kr 21/09

    Sentencja Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie w składzie następującym: Przewodniczący: Sędzia WSA Renata Czeluśniak po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym sprzeciwu P. B. od zarządzenia referendarza Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie z dnia 23 września 2010 r. w dniu 5 listopada 2010 r. w sprawie z…

    CBOSA
  3. Postanowienie WSA w Krakowie z 12 marca 2010 r., II SO/Kr 21/09

    …o sposobie zaskarżenia został doręczony skarżącemu 21 stycznia 2010r., co wynika z potwierdzenia odbioru znajdującego się w aktach sprawy. Skarżący wysłał do Sądu zażalenie na w/w postanowienie o odrzuceniu sprzeciwu drogą elektroniczną w dniu 28 stycznia 2010r., jednak, jak wynika z prezentaty umieszczonej na…

    CBOSA
  4. Postanowienie WSA w Krakowie z 14 grudnia 2010 r., II SO/Kr 21/09

    …Jak wskazano wyżej, odpis sygn. akt II SO/Kr 21/09 postanowienia z dnia 5 listopada 201Or. został prawidłowo doręczony skarżącemu w 29 listopada 201Or., zatem termin do wniesienia zażalenia upłynął 6 grudnia 2010r., ponieważ zgodnie z treścią art. 194 § 2 ppsa zażalenie wnosi się w terminie siedmiu dni od doręczenia…

    CBOSA