Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane

Stanowisko organów i sądów w tej sprawie jest w Pro

Ile interpretacji KIS i wyroków WSA i NSA jest za stroną, ile za organem, ile w części, jak zmieniało się to po latach, i filtr wyników po rozstrzygnięciu. Rozstrzygnięcie przy każdym wyniku widzisz już teraz.

1 dokument dla „I SA/Gl 106/11”

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Wyrok WSA w Gliwicach z 28 kwietnia 2011 r., I SA/Gl 106/11 za stroną

    …przechowywania pisma w placówce pocztowej, czyli z dniem 11 sierpnia 2010 r., a zatem termin do wniesienia odwołania od tej decyzji upłynął z dniem 25 sierpnia 2010 r. W dniu 26 sierpnia 2010 r. na przedmiotową decyzję strona wniosła odwołanie.

    CBOSA