Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane
Przepis: art. 66 ust. 1 ustawa o referendum lokalnymWyczyść filtry

4 dokumenty

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Uzasadnienie SO w Warszawie z 25 listopada 2013 r., XXV Ns 162/13

    …Zgodnie z art. 66 ust 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym (Dz. U. Nr 88, poz. 985 z późn.zm). w terminie 7 dni od dnia podania wyników referendum do wiadomości publicznej w sposób, o którym mowa w art. 63 ust. 2, każdy uprawniony do wzięcia w nim udziału mieszkaniec danej jednostki samorządu…

    SAOS
  2. Uzasadnienie SO w Warszawie z 29 października 2013 r., I Ns 57/13

    …Sąd Okręgowy zważył, co następuje: Zgodnie z treścią art. 66 ust. 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym (t. jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 706), w terminie 7 dni od dnia podania wyników referendum do wiadomości publicznej w sposób, o którym mowa w art. 63 ust. 2, każdy uprawniony do wzięcia w nim…

    SAOS
  3. Postanowienie SA w Krakowie z 18 kwietnia 2013 r., I ACz 631/13

    …dnia podania wyników referendum do wiadomości publicznej ( art. 66 ust. 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym ), należy przyjąć, iż termin ten upłynął w dniu 5 lutego 2013 r. W ocenie Sądu Okręgowego, protest M. R. został złożony po upływie wskazanego terminu, gdyż wprawdzie przesyłka pocztowa…

    SAOS
  4. Postanowienie SA w Katowicach z 21 marca 2013 r., V ACz 258/13

    …złożony został po upływie ustawowego terminu określonego w art. 66 ust. 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym . Wyniki referendum podano bowiem do wiadomości publicznej w dniu 10 stycznia 2013 r. poprzez ogłoszenie w (...) , natomiast protest do Sądu wpłynął dopiero w dniu 18 stycznia 2013 r., a…

    SAOS